Уїк-енд «Папа і діти»

Партнерство з табором «Карабін»
20-22 серпня 2020 року
УЇК-ЕНД «ПАПА І ДІТИ»
На літо 2020 року запланований другий уїк-енд «Тато і діти»! Використовуйте цю можливість і проведіть неймовірне літо з вашими синами і доньками! Повірте, ваші діти мають величезне бажання провести якісний і незабутній час зі своїми татами! Для вас буде створена незабутня атмосфера! Уїк-енд стане часом досягнень і відпочинку, відкриттям поняття «батьківство» та, можливо, закладкою надійної основи для розвитку міцних відносин зі своїми дітьми!
Що робити, коли зовсім немає часу для своїх дітей? Коли зайнятість зашкалює, а мозок кипить від вирішення щоденних проблем, і фантазії на те, як провести час з дітьми, вже не залишається? Як налаштувати з ними контакт? «Тату, а коли ми сюди повернемося?» — це питання прозвучало від дочки-підлітка до свого батька через п’ять хвилин після того, як вони поїхали з уїк-енду сезону 2019. Напевно, їм було добре разом, вони будуть пам’ятати безліч цікавих моментів, які вони робили в таборі саме РАЗОМ.
ОСОБЛИВОСТІ УЇК-ЕНДУ:
24 ГОДИНИ НА ПРИРОДІ СЕРЕД МАЛЬОВНИЧИХ КРАЄВИДІВ
Вечори біля вогнища, мальовничі заходи сонця, свіже повітря, розваги на річці. Час на природі тільки посилить приємні враження від цього уїк-енду та створить особливу атмосферу.
ТІМБІЛДИНГИ ТА СПОРТИВНІ ІГРИ
Тимбілдінг, який вчить взаємодіяти зі своїми дітьми як одна команда. Учасники випробують власні сили в іграх різних народів світу: foos-ball, gaga-ball, barrel-ball та інших.
ТРЕНІНГИ ДЛЯ ТАТІВ
Спілкування у колі чоловіків — татів, тренінг по вихованню дітей. Як, найбільш зайнятому чоловіку на землі, проводити якісний час зі своїми дітьми? Як зрозуміти себе і навчити наших дітей життю?
ЕКСТРИМ ТА ВОДНІ РОЗВАЖАЛЬНІ АКТИВНОСТІ
В таборі використовуються екстрим, водні та спортивні активності, які не тільки подарують позитивні емоції, але й допоможуть подолати страхи й проявити сміливість.
ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ:
Ми створимо незабутню атмосферу для Вас та Ваших дітей. Вікенд стане часом досягнень та відпочинку, а, також, відкриттям власного батьківства, аби закласти перспективу для розвитку стосунків з дітьми!
(В ГРАФЕ «ВЫБЕРИТЕ ЗАЕЗД» НЕОБХОДИМО ВЫБРАТЬ «УИК-ЕНД ПАПА И ДЕТИ»)
Контакти:

Юлія
+380689414134 (Telegram, Viber)
info@karabin.camp