REMOTE CHARACTER CHALLENGE

Пригода для розуму, душі і тіла, яке буде викликом і підбадьорить вас фізично, розумово і духовно.
RCC
Цей CHARACTER CHALLENGE — особливий. Ця пригода для розуму, тіла і духу, буде випробовуванням для тебе. Це можливість для виклику і зміни. Це заклик до пробудження.
Це перевірка тебе.
Життя приносить з собою обставини і проблеми, які вимагають нашої уваги і сили. Знайти 72 годин, щоб зосередитися на участі в RCC, і ви можете перевірити і зміцнити свій розум, тіло і душу.

RCC призначений для того, щоб задіяти все навколо вас і ваших умов проживання. Ви не повинні залишати свою роботу або віддалятися від вашої родини. Це завдання, спеціально підготовлено, так що ви можете задовольнити баланс між основними обов'язками. Зміцніть своє життя, займаючись самим життям.

RCC не є вебінаром. Хоча, він заснований на використанні Інтернету і вимагає витратити деякий час перед екраном комп'ютера або телефону, RCC орієнтований на дії, роздуми, фізичну активність і турботу про "свого ближнього", який дасть новий виток розвитку розуму, душі і тіла.
Питання:
Коли відбудеться RCC?
Відповідь:
Перший в Україні RCC відбудеться з 10 по 13 вересня 2020. Кількість учасників обмежена до 30.
Питання:
Скільки часу мені потрібно для участі в RCC?
Відповідь:
Ми просимо тебе приділити максимально часу з вечора четверга до ранку неділі. Під час RCC ти зможеш займатися повсякденними справами. Твоя робота і домашні обов'язки не завадять тобі в прийняти участь в RCC.
Ключовий час, коли тобі потрібно бути на зв'язку:
  • Четвер 21:00
  • П'ятниця 6:00
  • Субота 17:00 — 19:00
  • Неділя 07:00 — 08:00
Питання:
Що саме від мене потрібно?
Відповідь:
Твій RCC пройде максимально ефективно, якщо ти сконцентруєш всю свою увагу на проходженні запропонованих викликів, захистиш себе від роботи або звичайних справ, які ти робиш у буденному житті.
Питання:
Де мені краще знаходитися під час RCC?
Відповідь:
Ти можеш перебувати в будь-якому місці. У себе вдома - в квартирі, будинку, на дачі. В офісі або на вулиці. Обов'язкова умова - мати доступ до Інтернету.
Питання:
Потрібно мати спеціальне спорядження?
Відповідь:
Тобі знадобиться твій смартфон, на який ми попросимо встановити додатки (Zoom та Telegram), через які ми будемо взаємодіяти з тобою і твоєю командою. Для участі в RCC не потрібно мати ніякого спеціального спорядження, але твоє екіпірування буде залежати від місця твого перебування та погодних умов на час проведення RCC. Частина програми передбачає перебування на відкритому повітрі, тому ти повинен подбати про відповідний одяг і повинен бути готовим проявити кмітливість.
Питання:
Чи можу я брати участь в RCC не виходячи з дому/квартири, в умовах карантину?
Відповідь:
Так це можливо. Але можуть виникнути певні труднощі, так як деякі активності вимагають твого усамітнення і відсутності відволікаючих чинників. Деякі активності передбачають перебування на відкритому повітрі, як мінімум тобі потрібно буде залишати квартиру / будинок і знаходитися поряд з ним. Ми віримо, що ти будеш креативним і знайдеш спосіб зробити те, що вказано в завданні.
Питання:
Скільки коштує участь в RCC?
Відповідь:
Безкоштовно!
Реєстрацію на RCC 10.09.2020 завершено
Напишіть нам якщо бажаєте прийняти участь у наступному RCC
100%
30 учасників
100%
6 команд