ПОЖЕРТВУВАННЯ


«4-й Мушкетер» Україна
Офіційне об'єднання з 2019 року
Громадська організація «4-й Мушкетер» Україна

E-mail: 4musketeers.ua@gmail.com
Сайт: https://www.the4thmusketeer.com.ua

Privat Bank
Номер счета: 26 006 053 052 243
IBAN: UA023218420000026006053052243
ПОЖЕРТВУВАТИ
Громадська організація «4-й Мушкетер» - є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створена для здійснення і захисту прав і свобод людини і громадянина, задоволення суспільних, соціально-культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів або інших осіб.

Організація «4-й Мушкетер» є громадською організацією (в російській версії "оргазицией" ), основною метою якої не є отримання прибутку. Ми діємо за рахунок благодійних (добровільних) внесків від кожного учасника наших проектів і внесків на конкретні цілі відповідно до статуту.

Будь-яка фінансова підтримка здійснюється за реквізитами даної організації. Для перерахування коштів Ви можете вибрати один з найбільш зручних способів для себе: в будь-якому відділенні банку або скористатися швидким платіжним сервісом LiqPay онлайн.

Велике прохання, в призначенні платежу перевірте, щоб було обов'язково вказано «Добровільний внесок на статутну діяльність». У сервісі LiqPay не вказується, хто саме відправив кошти. Тому, після того, як Ви зробите платіж, проінформуйте організаторів і повідомляйте Ваш ID номер платежу.

Ми дійсно цінуємо всю підтримку, яку ми отримуємо - як через мережу волонтерських команд, так і фінансову підтримку від людей, як Ви. Усі пожертви йдуть на організацію і проведення таких заходів, як Xtreme Character Challenge (XCC), «Батько і син», Arise Ukraine, Remote Character Challenge (RCC). Пожертвувавши, ви дасте можливість «4-му мушкетеру» розширюватися в інших регіонах України.

Команда "4-й МУШКЕТЕР" Україна

Пожертвування для 4MUA