ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ ВИКЛИК ТВОЄМУ ХАРАКТЕРУ

72 години без інтернету, без телефонів, без годинників, лише ти і Бог!

28 жовтня 2021 / 21:00

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Екстремальний виклик твоєму характеру (XCC)
Це подія за межами звичного комфорту, серед дикої природи, яка випробовує витривалість чоловіків на межі можливого. Все це створює глибокий духовний досвід.
КОМУ ПОТРІБЕН XCC?
Дуже легко опинитися в «щурячих перегонах» — незважаючи на наші намагання, вони нас затягують. Нами опановує бажання придбати більше речей, отримати більше влади, більше щастя, більше грошей. Зростання заради споживання, споживання заради зростання. Життя в щурячих перегонах мчить як божевільне і вичавлює нас до останньої краплі.
Переглянь відео і ти знайдеш там себе.
Тобі просто потрібно зупинитися! Озирнутися. Відпочити. Подумати. Сфокусуватися заново.
Happiness
Credit: Steve Cutts: www.stevecutts.com
Ти хочешь "перезавантажитися"?
Тобі потрібно нове нескінченне джерело життя?
Тоді XTREME CHARACTER CHALLENGE саме для тебе.
XCC 2018 Ukraine
Екстремальний виклик твоєму характеру / XCC Carpathians 2018
ЩО ТАКЕ XCC?
XTREME CHARACTER CHALLENGE — це протиотрута від цієї щурячої гонки… це спосіб вирватися на свободу.

Хоча XCC відбувається впродовж 72 годин, його можна сміливо окреслити як один нескінченний день. Чоловіки — без годинників, без телефонів, без гаманців, без автомобілів, без додаткової їжі, без цигарок, без алкоголю, без виправдань чи відмовок, — стикаються із серйозними фізичними, розумовими та духовними випробуваннями.
Сміливий виклик комфорту та звиклим речам призводить до перезавантаження системи цінностей і людина починає бачити нові горизонти та кращі перспективи в житті. Випробування відкриють кожному ким хто є насправді, а також допоможуть знайти таку мету в житті, заради якої вартує жити.
Для завершення походу учасники ХСС підходять до найвищого місця на Землі - підніжжя хреста, де закінчують своє випробування і стають повноцінними учасниками Руху 4-й Мушкетер.
XCC 2019 Ukraine
Екстремальний виклик твоєму характеру / XCC Carpathians 2019
XCC 2020 Ukraine
Екстремальний виклик твоєму характеру / XCC Carpathians 2020
Ми віримо, що через XCC чоловіки з новою силою, — підбадьорені та оновлені, як орли, — відкриють для себе та своїх близьких те вічне джерело, яке допоможе їм бути такими, якими їх задумав та привів у цей світ Отець: відмінними батьками, чудовими чоловіками, благословенними синами.
Інформація щодо походу
КОМАНДИ
Після реєстрації вас буде зараховано в одну з команд складом 8-12 осіб.
Також Ви можете зареєструватися разом з друзями, тоді у Вас з'явиться шанс самостійно укомплектувати команду! З цією метою під час реєстрації всім учасникам вашої групи потрібно ввести спільне одне ім'я цієї групи, але кожен учасник має заповнити форму окремо і самостійно.
ВІК УЧАСНИКІВ
Учасники повинні бути старшими, ніж 25 років. Винятком будуть випадки, коли батько бере з собою сина, який не досягнув 25-ти річного віку.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Вам необхідно усвідомлювати, що екстремальне випробування, яке на Вас очікує, суттєво стряхне всі ваші фізичні, душевні і духовні сили, тому людям з вадами здоров'я варто добре подумати - чи ви здатні перенести такі серйозні навантаження без ускладнень?
Всі, хто бере участь в ХСС, роблять це з власної волі і під власну відповідальність на свій ризик.
ПОГОДНІ УМОВИ
Погода – це невід'ємна частина наших екстремальних вихідних, тому ми не говоримо про це 🙂
НЕОБХІДНИЙ ІНВЕНТАР
Список необхідних речей, вимоги до одягу, взуття та спорядження додаються на сайті.
ХАРЧУВАННЯ
Кожен учасник буде забезпечений їжею. Вам необхідно лише взяти із собою 3 літри води на першу ніч і на наступний день.
ЧАС
Час початку: 28 жовтня (четвер) о 21:00
Час завершення: 31 жовтня (неділя) о 13:00
ФОТО І ВІДЕО
Під час XCC ми робимо фото- і відео- зйомку. Ці матеріали можуть використовуваться у засобах масової інформації і представлятися в рекламних цілях, в тому числі і на листівках, запрошеннях, сайті the4thmusketeer.com.ua, в соціальних мережах. Ви також зможете отримати повний пакет фото і відео з цього походу.
ТРАНСПОРТ
Трансфер до і з місця проведення XCC ви продумуєте самостійно.
Автомобілі будуть залишені на спеціальному місці для паркування, яке охороняється нашими добровольцями. Якщо ви будете добиратися до місця призначення поїздом, вкажіть про це в анкеті реєстрації і ми допоможемо вам з трансфером до місця призначення від станцій Ворохта і Лазещина.

Локація
2021, 28 жовтня, 21:00
Козьмещик, Лазещина,
Закарпатська область